З 9-19 травня 2021 року прийняла участь в виставці «Народні ляльки Одещини. Історія та сучасність», яка проходила в Болгарському культурному центрі в м. Одеса.
Народна іграшка, зокрема лялька – великий пласт народної культури, який і до сьогодні залишається малодослідженим. Між тим, народні ляльки – реалії світу дитинства, того періоду, коли формується світогляд дитини, коли вона усвідомлює, що таке рід, сім’я, батьківщина, рідна земля. Тому важко переоцінити значення народної ляльки у вихованні дитини. Лялька – невід’ємна частина культури будь-якого народу, і така ж унікальна і неповторна, як і кожен народ.
Виставка складається з двох експозицій: «Історія» та «Сучасність». В експозиції «Історія» будуть представлені зразки автентичних ляльок (близько 50-ти одиниць), зібраних в Одеській області та в м. Одеса. Мета цієї частини експозиції – показати розмаїття традиційних лялькових конструкцій Одещини, представити автентичні ляльки різних народів, що мешкають в регіоні (зокрема, українців, болгар, гагаузів, німців та ін.), продемонструвати унікальність автентичної лялькової культури багатонаціональної Одещини, привернути увагу до необхідності подальших досліджень у царині лялькової культури.
До експозиції залучені колекції автентичних ляльок Інни Шипілової, Олени Сайдель, Лариси Харченко, дому-музею «Стара Кишта» (с. Кубей Болградського р-на), Обласного центру гагаузької культури та інших.
У другій частині виставки – «Сучасність» – будуть представлені ляльки, зроблені сучасними українськими майстрами за автентичними зразками з книги І. Шипілової «Народні ляльки Одеської області», або за власними дослідженнями. Мета цієї частини експозиції – показати сучасність і майбутнє прадавніх лялькових інструкцій; представити бачення сучасними лялькарями культурної ідентичності і самобутності національностей, що мешкають на Одещині. В цій частині експозиції будуть представлені ляльки майстрів з різних куточків України: Харківщини, Київщини, Дніпропетровщини, Запоріжжя, Хмельниччини, та звичайно, Одещини.
Виставка покликана показати цінність, красу і неповторність саме народної ляльки, а не сувенірної, яка заполонила український простір і зазвичай викривлює уявлення про власне народну ляльку.