Рекомендована публікація

Вітаю вас у моєму блозі!

12.31.2020

Участь в ІІ Всеукраїнської літньої школі

    В м. Одеса з 30.07.2020 р. пройшла ІІ Всеукраїнська очно-дістанційна літня школа з міжнародною участю"Морський Workshop з професійними Хмарами та STEAM" . Оскільки існує можливість запровадження дистанційної форми навчання у закладах освіти з наступного навчального року, як одного із можливих варіантів реалізації конституційного права громадян на освіту в умовах пандемії, актуальним стало проведення для освітян навчання з метою удосконалення професійної компетентності з питань формування нового безпечного інформаційно-освітнього середовища сучасного закладу освіти з використанням ІКТ, впровадження цифрової освіти, інноваційних форм дистанційного навчання. Бажання бути причетними до розвитку освіти об’єднало під палким сонцем Одеси понад 100 освітян із різних міст нашої держави.

    Навчання учасників Літньої школи за інноваційними освітніми технологіями відбулось на базі Одеського НВК "Гімназія №7", який гостинно прийняв освітян у своїх стінах та забезпечив дотримання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».  

Урочисте відкриття роботи Літньої школи відбулося у зеленому дворику Одеського НВК “Гімназія №7” за участі почесних гостей – Одеського міського голови Геннадія Труханова, заступника Одеського міського голови П. Вугельмана, депутата Одеської міської ради О. Етнаровича, голови Суворовської районної адміністрації С. Кондратюка, директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради О. Буйневич та представників департаменту освіти та науки Одеської міської радиНа учасників чекали майстерки від найкращих освітян України, тренінги від відомих спікерів «Дистанційне навчання. Реалії сьогодення», «Сучасні онлайн-інструменти», «STEАM-освіта в Новій українській школі», «Педагогіка партнерства», «Психологічні майстерки», «Арт-практики», екскурсійна програма, досвід освітян Данії, Польщі, Америки, Ізраїлю та Німеччини щодо організації дистанційного навчання в онлайн-форматі, знайомство з практичним досвідом роботи одеських закладів освіти – Одеського НВК “Гімназія № 7”, Авторської школи Світлани Мельник «Школа інтелектуального розвитку та громадянського становлення» та Одеської ЗОШ №26.Програмою Літньої школи було передбачено виступи та презентації, які стосуються вирішення проблем організації цікавого, сучасного навчання, в тому числі дистанційного, зокрема представлено досвід ІТ адміністратора, використання в навчанні порталу «Класна оцінка», персональні сервіси для електронних рішень в освіті від компанії Бріолайт та Bipro, створення дистанційних уроків в Mozabook, мінімально-необхідний набір технологій для легкого комбінування дистанційного та очного навчання від компанії Навігатор, організація навчання на природі за допомогою активатора інтерактивної поверхні, STEM-лабораторії на основі micro:bit, комплексне рішення для оперативного переходу між звичайним, дистанційним та змішаним навчанням від платформи Prosvita, програмний продукт “Розклад Нова Школа” для формування розкладу для змішаного навчання, запропоновано додатки Google та Microsoft для освітньої діяльності, покрокова інструкція з розгортання Офіс365.



 Участь в ІІ Всеукраїнської літньої школи « Морський workshop з професійними хмарами та STEM”. Цікаві люди, незвичайни технології, наповнене великими ідеями спілкування, нові знайомства ! 






З директоркою Академії цифрового розвитку, сертифікованої тренерки Google for Education Антоніниною Букач.


Педагоги- учасники форуму.


Слушний Олег Миколайович - директор комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради».

 Переможець міського конкурсу молодих педагогів «Надія» (2011 р., м. Вінниця);

Переможець міського етапу всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» (м. Вінниця, 2012 р.);

Призер міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017»;

Півфіналіст у 2018 році, фіналіст у 2019 році національної премії GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE, переможець у номінації "Вибір українців".




12.25.2020

Дружні стосунки зі шкільними бібліотекарями

 Дружні стосунки  зі шкільними бібліотекарями міста та області. 

Добрі стосунки з бібліотекарями інших шкіл можуть бути дуже корисними для обміну досвідом, ресурсами та ідеями. Це може сприяти розвитку бібліотечної справи в школах, сприяти покращенню якості обслуговування учнів та вчителів, а також сприяти розвитку професійних навичок бібліотекарів.

Для побудови дружніх стосунків з бібліотекарями інших шкіл можна взаємодіяти на професійних заходах, семінарах, конференціях, а також у мережах соціальних мереж та спеціалізованих форумах. Також можна обмінюватися досвідом та матеріалами, запрошувати колег на свої заходи та спільно працювати над проектами.

Важливо пам'ятати, що співпраця з іншими бібліотекарями може збагатити вашу роботу та допомогти розвиватися як професіоналу. Тому активно спілкуйтесь, діліться досвідом та прагніть до спільних досягнень у галузі бібліотечної справи.


З Оленою Кириченко - завідувачем бібліотеки Великодолинської ЗОШ 2 Одеської області















З Оленою Підкопай - провідним бібліотекарем Миколаївського  обласного інституту післядипломної педагогічної освіт
З Іриною Павлищевою та Світланою Селезько, - бібліотекарями Одеського військово-морського ліцею  імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного.

У шкільних стінах, де книги живуть,
Дружба бібліотекарів квітує.
Разом ми шукаємо знання й мудрості,
Разом ділимось радістю й турботою.
Обмінюємось ідеями й досвідом,
Разом краще вчимося й ростемо.
Бібліотекарі – це не просто професія,
А дружба, яка завжди поруч з нами.
Тож нехай кожен день у шкільному світі
Буде наповнений затишком і теплом.
Дружба бібліотекарів – це скарб,
Що вартує берегти і цінувати впродовж усього життя.



Виступ на вебінарі





Мала можливість виступити на Всеукраїнському вебінарі «РОЛЬ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ В ЕКОЛОГІЧНОМУ ВИХОВАННІ УЧНІВ»,дякую Ірина Хемчян за запрошення, за діалог бібліотекарів в відкритому просторі, за підтримку «Творчої групи шкільних бібліотекарів України»-дуже важливо мати її з боку ДНБ України їм. В.О.Сухомлинського❤️📚📚📚

24 грудня 2020 року Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України  спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України провела Всеукраїнський вебінар «Роль шкільної бібліотеки в екологічному вихованні учнів». Детальніше: